Le Club

Pentru mine Le Club inseamna o perioada foarte frumoasa, cu obiceiuri foarte bune: vizita la sala de sport de cel putin doua ori pe saptamana, sesiuni de  aerobic alert si de inot linistit, aniversarile unor prieteni buni, dupa amieze de sambata petrecute lenes pe o peluza senina si fresh de portocale. Din varii motive atmosfera de la Le Club s-a diminuat in timp, prin urmare mersul la sala si-a schimbat adresa, doar ca atmosfera acelei perioade nu am mai regasit-o nicaieri. Acum am primit o veste buna. Din 1 aprilie 2010 s-a redeschis Le Club, in managementul lui Liviu Popescu de la Fratelli.

L-am intrebat pe Liviu despre acest nou proiect. «Am redeschis Le Club in regim de club privat, mai prietenos ca niciodata cu membrii sai, aplecat spre valorile vietii de familie si cu un spirit nou pe care il veti descoperi treptat. Fostii membri ai clubului, vizitatorii ocazionali sau cei care doar au auzit de Le Club, cunosc faptul ca acesta s-a adresat intotdeauna celor ce vor sa traiasca sanatos si in armonie cu trupul lor. Incepand cu aceasta primavara, Le Club inseamna mai mult decat atat, va deveni un loc adresat in exclusivitate membrilor sai, care pe langa faptul ca au acces permanent la cele mai moderne dotari destinate sportului si sanatatii, gasesc aici un loc special conceput pentru relaxarea in familie sau alaturi de prieteni, intr-o atmosfera destinsa». Este o promisiune in care cred, asa ca va recomand aceasta noua destinatie de leisure.

Le Club

Le Club -  piscina